درباره اسپورت‌لند


لینک فروشگاه اینترنتی اسپورت‌لند

اسپورت لند|sportlandفروشگاه اسپورت لند در سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه فروش کیف وکفش های ورزشی با هدف خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها با نام تجاری کینتیکس آغاز نمود. برند کینتیکس برندی است با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب که در سال ۱۹۸۷ با مدیریت آقای زیلان در ترکیه تولید خود را آغاز کرده است.

این فروشگاه در سال ۱۳۹۵ نام اسپورت لند را با هدف خلق بزرگترین فروشگاه مولتی برند معتبر اسپورت در منطقه شمالغرب ایران به عنوان نام تجاری خود برگزید. هم اکنون این مجموعه با پشتوانه ۸ سال سابقه و تجربه کار مفید با مدیریت آقای فرزاد مرتاض جلیلی به همراهی تیم جوان، خلاق و متعهد با برند های جدید و متنوع در دو شعبه تبریز و تهران خود مشغول ارائه خدمات مطابق با ذائقه مشتریان می باشد.

اسپورت لند | sportland

حوزه فعالیت برند

فروش انواع کفش، اکسسوری و پوشاک اسپورت معتبرترین برندهای دنیا

چشم انداز برند

tik تبدیل به بزرگترین فروشگاه مولتی برند معتبر اسپورت در منطقه شمالغرب ایران با نام اسپورت لند
tik ایجاد شعب دیگر اسپورت لند در سراسر ایران
tik ایجاد بزرگترین خرده فروشی کفش با برندهای معروف در ایران
tik بهبود مستمر کیفیت خدمات
tik حفظ اعتبار و خوشنامی
tik مشتری محوری
tik رعایت قوانین و موازین و احتراز از رقابت ناسالم
tik ارزش دادن به سرمایه انسانی
tik کسب سهم قابل قبول ازبازار
tik ماندگاری
tik تعالی سازمانی

باور داریم که مصرف کنندگان ایرانی حق و لیاقت استفاده از با کیفیت ترین و بهترین برندهای روز دنیا را دارند.

مسافت های طولانی، عدم امکان مقایسه گونه های مختلف یک محصول در یک مکان، هزینه رفت و آمد، و از همه مهمتر کمبود وقت، سبب می شوند که امروزه خرید کردن به فعالیتی دشوار و وقت گیر تبدیل گردد.

اسپورت لند|sportland

این مجموعه در راستای مشتری مداری و با هدف توسعه ی شبکه ی فروش خود، و جهت حل مشکلات خریدهای سنتی و فیزیکی، فعالیت تجارت الکترونیکی را نیز در دستور کار خود قرار داده و در همین راستا اقدام به انتشار وب سایت فروشگاهی خود نموده است.

فروشگاه اسپورت لند اکنون با اتکا به تجربه های خود در تجارت و مشتری مداری و با بهره گیری از جدیدترین فناوری ها در صنعت ارتباطات، اقدام به ایجاد شعبه اینترنتی فروشگاه خود نموده تا خرید بار دیگر عملی لذت بخش برای مشتریان پر مشغله در عصر ارتباطات باشد.

خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش ما این بوده که رضایت خاطر مشتری تأمین شده و تجربه خوبی از خرید، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد.

تعویض، ارسال کالا به شیوه های مختلف، تخفیف به مناسبت های مختلف و امکان ارسال هدیه به دیگران خدماتی است که ما برای شما مشتریان در نظر گرفته ایم.
شما بدون اتلاف وقت، در راحت ترین مکان ممکن (منزل، محل کار، یا …)، قادر خواهید بود متنوع ترین محصولات را با هم مقایسه کرده و پس از ارزیابی کمی و کیفی، بهترین گزینه را انتخاب نمایید.


لینک فروشگاه اینترنتی اسپورت‌لند