آدیداس کفش های بدون بند Ultraboost جدید خود را معرفی کرد

کفش های رانینگ بدون بند Ultraboost

آدیداس که چند هفته هفته قبل اعلام کرده بود قصد دارد کفش‌های بدون بند جدیدی معرفی کند، امروز این کار را انجام داد. این کفش‌ آخرین مدل از کفش‌های رانینگ سری Ultraboost هستند.

پیشرفت‌های حاصل شده در تکنولوژی پرایم‌نیت، این امکان را به آدیداس داده که بتواند نسخه بدون بند محبوب ترین کتانی خود را به مرحله تولید رسانده و نوآوری‌های خود را بیشتر کند.

کفش های رانینگ بدون بند Ultraboost

این برند نام‌آشنای تولید کننده لوازم ورزشی به نوآوری و خلاقیت مشهور است. این امر را به طور ویژه می‌توان در محصولات جدیدی که معرفی می‌کند مشاهده کرد. پس عجیب نیست که حالا معرفی نسخه‎ متفاوت و بدون بند Ultraboost را شاهد هستیم.

قالب Ultraboost یکی از شناخته‌شده ترین و محبوب‌ترین‌ها در زمینه کفش های رانینگ می‌باشد و آدیداس ادعا می‌کند که با تولید نسخه بدون بند آن، کارایی را تا حد زیادی افزایش داده است. تکنولوژی جدید پرایم‌نیت استفاده شده در تولید این سری کفش‌ها به همراه مهندسی الیاف، این امکان را به شما می‌دهد که بتوانید برای دویدن از کفش‌های بدون بند استفاده کنید (استفاده از کفش‌های بدون بند برای دونده‌ها چندان جا افتاده نیست و امکان دارد مسائلی در مورد این مدل ایجاد کند.)

آدیداس همچنین می‌گوید از زیره BOOSTTM برای این مدل استفاده کرده که هگام استفاده از آن احساس چسبندگی بیشتر به زمین و در عین حال انرژی بالا برای دوندگی خواهید داشت.

کفش های رانینگ بدون بند Ultraboost

آدیداس در تلاش است تا با ادغام فرم و کارایی محصولاتش (همان طور که در این مدل می‌بینیم)، المنت ‌های اصلی کفش‌ها را ساده‌تر کرده و بهبود بخشد. آن‌ها برای طراحی و تولید این مدل از تکنولوژی آرامیس برای آنالیز و اندازه‌گیری دقیق حدکات بدن استفاده کردند. طراحان داخلی آدیداس نیز قسمت رویه کفش‌ها را یه صورت کاملا مینیمالیستی و زیبا طراحی کرده‌اند، به طوری که همزمان، کارایی نیز حفظ شده باشد. هدف اصلی در طراحی این بوده که “احساس آزاد بودن” به خوبی منتقل شود.

کفش های رانینگ بدون بند Ultraboost

تکنولوژی بهبود یافته پرایم‌نیت آدیداس اصلی‌ترین عامل طراحی مدل Ultraboost بدون بند است. آن‌ها با این تکنولوژی علاوه بر  ایجاد تحول در سری Ultraboost، نقطه قوت اصلی آدیداس را نیز بهبود بخشیدند.

با پوشیدن این مدل احساسی مانند پوشیدن یک جوراب خواهید داشت، زیرا آدیداس تلاش زیادی کرده تا رویه کفش را یکپارچه کند و بتواند آن را به خوبی با زیره پیوند دهد.

استفان اشنایدر، مدیر بخش رانینگ آدیداس در این باره می‌گوید:

” پس از حذف کردن بند‌ها که یکی از اصلی‌ترین بخش‌های کفش رانینگ هستند، بزرگ‌ترین چالش ما بهبود بخشیدن به المنت‌های اصلی کفش رانینگ بود. ما ساختار پرایم‌نیت را از پایه تغییر داده و جامع‌تر کردیم تا استفاده کننده‌ها از این محصول احساس کنند قوی تر شده‌اند و می‌توانند به پتانسیل کامل خود برسند. آنچه ما تولید کرده‌ایم زیباترین Ultraboost تا به اینجاست و یک فصل جدید در تاریخ کفش‌های رانینگ به حساب می‌آید.”

کفش های رانینگ بدون بند Ultraboost

طبق اعلام آدیداس قیمت اولیه این محصول ۲۴۰ دلار خواهد بود و در اروپا و آمریکا عرضه شده است.

منبع: runningshoesguru