بررسی نایک ایر مکس Thea

نایک ایر مکس Thea

نایک ایر مکس Thea یکی از مدل های ساده و با کیفیت خط تولید Air است. این کفش چند منظوره را می توان برای کاربری های رانینگ، پیاده روی، تمرین، و یا روزانه استفاده کرد. ظاهر ساده و زیبای نایک ایر مکس Thea توسط وزن سبک آن تکمیل شده است. همان طور که از نامش پیداست، در زیره آن تکنولوژی Air به کار رفته، پس نرمی و راحتی بسیار بالایی دارد. هنگام خرید نیز انتخاب های متعددی از لحاظ رنگ بندی خواهید داشت.

نایک ایر مکس Thea زنانه

مزایا:

  • بسیار سبک وزن می باشد.
  • افرادی که در طول روز از آن استفاده کرده اند، راحتی بالایی داشته اند.
  • مناسب برای استفاده های مختلف مانند پیاده روی، دویدن، روزانه، و تمرین.
  • به دلیل وزن کم و حمل پذیری بالا، می توان در مسافرت به راحتی از آن استفاده کرد.
  • ظاهری بسیار زیبا و ورزشی دارد.
  • پا های بزرگ را کوچکتر جلوه می دهد.
  • تقریبا با هر نوع لباسی قابل استفاده است.

معایب:

  • اگر پاهایتان بیش از اندازه پهن باشد، کمی احساس تنگی خواهید کرد.
  • برخی کاربران شکایت کرده اند که پس از پوشیدن، به اندازه کافی جا باز نمی کند.

لینک پیشنهادی: مجموعه کفش های رانینگ نایک در فروشگاه اسپورت لند

نایک ایر مکس Thea مردانه آبی

جزئیات نایک ایر مکس Thea

اولین چیزی که در مورد نایک ایر مکس Thea به چشم می خورد، ظاهر تمیز و ساده آن است. اگر به دنبال یک کتانی ورزشی هستید که در عین راحتی و استحکام، ساده و زیبا نیز باشد، یکی از بهترین انتخاب ها همین است.

این کتانی از تکنولوژی پیشرفته Max Air نایک بهره می برد که هنگام راه رفتن و دویدن، ضربه پا را می گیرد و راحتی مضاعفی به آن می دهد.

با این کفش احساس سبکی زیادی خواهید کرد و طراحی مینیمالیستی آن با سبک پوشش لباس روزانه کاملا همخوانی دارد و می توانید با خیال راحت آنرا با هر لباسی بپوشید.

بسیاری از کاربران از این کفش برای مسافرت استفاده می کنند زیرا وزن سبکی دارد و حمل آن در کوله پشتی و چمدان بسیار راحت است.

در سطح جهانی میزان رضایت و استقبال از نایک ایر مکس Thea به قدری بوده که تعداد زیادی از مشتریان مدتی پس از خرید یک جفت، سفارش یک جفت دیگر با رنگ متفاوت را داده اند. دلیل تولید آن در رنگ های مختلف نیز همین استقبال بالاست.

نایک ایر مکس Thea رنگ بندی

قالب نایک ایر مکس Thea عرض نسبتا باریکی دارد و پاهایتان را کمی کوچکتر نشان خواهد داد. کسانی که با پوشیدن کفش های تنگ مشکل دارند، معمولا این مدل را نیم سایز بزرگ تر انتخاب می کنند.

رویه این محصول از چرم و مش با کیفیت ساخته شده که علاوه بر سبک بودن، تنفس پذیری پا را بیشتر می کند و در استفاده های طولانی از بو گرفتن جوراب نگرانی نخواهید داشت.

در صورتی که تمایل داشته باشید هر کدام از رنگ بندی های این محصول را خریداری نمایید، می توانید با فروشگاه اسپورت لند در تماس باشید. محصول مورد نظر شما در عرض یک هفته ثبت سفارش شده و با مناسب ترین قیمت برایتان ارسال خواهد شد